Psycholog
mgr Kamila Zalewska

Jestem psychologiem z pasji i wykształcenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie jestem w specjalizacji psychoterapeutycznej  w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.

Prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych i młodzieży. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zaczerpniętą również z kursów i szkoleń. Dążę niezłomnie do wyznaczonych sobie celów i też w ten sposób pracuję.
Jestem nastawiona na osiąganie celów w terapii. 

Podchodzę holistycznie do każdej osoby w osiąganiu odporności psychicznej, osobistego rozwoju, poczucia sensu życia, lepszej jego jakości. Indywidualnie rozpatruję sytuację każdej osoby i towarzyszę w pokonywaniu obecnych trudności.

Pomoc psychologiczna, jaką świadczę, jest skierowana do osób dorosłych, młodzieży i par (małżeńskich, partnerskich). Pomagam osobom z różnymi problemami osobistymi, między innymi: problemy rodzinne, przemoc w rodzinie, trudności w związkach, stres związany z pracą, wychowaniem dzieci, problemami emocjonalnymi, poczucie pustki, depresji. Używam narzędzi opartych na sprawdzonych teoriach i popartych badaniami naukowymi.

Konsultacje psychologiczne to proces oparty na współpracy obu stron (psychologa i klienta) oraz na pełnym zaangażowaniu, zrozumieniu i akceptacji.

 

Oferuję pomoc w:

Kamila Zalewska - ZnanyLekarz.pl

Zapraszam na konsultacje

Gabinet psychologiczny

Bydgoszcz

 ul. Paderewskiego 1/7

rejestracja:

Tel:  697 032 702

.

Gabinet Czynny:

Piątek 08:00 – 20:00

Sobota 08:00 – 20:00

Znany lekarz:
Kamila Zalewska - ZnanyLekarz.pl

Przychodnia MED-VITA

Krzyż wielkopolski

ul. Wojska Polskiego 24

Rejestracja:

Tel:  697 032 702

Tel: 672 000 303

Gabinet czynny:

Wtorek 10:00 – 18:00

Znany lekarz
Kamila Zalewska - ZnanyLekarz.pl